Nie płać za dozowniki!

Firma Wepa jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań higienicznych. Chcąc ułatwić swoim Klientom korzystanie z najwyższej jakości materiałów papierniczych producent wspiera program użyczania kompletnej linii dozowników łazienkowych. Nie płać za dozowniki – bierz w użyczenie!

 

Do tej pory wyposażenie obiektu w atrakcyjną technikę sanitarną w postaci kompleksowej linii dozowników było kosztownym przedsięwzięciem. Dodatkowo oszczędne i zaawansowane produkty higieniczne dostępne są wyłącznie do dozowników systemowych dostarczanych przez producenta wypełnień.

W związku z tym proponujemy: Zamiast kupować dozowniki – weź je w użyczenie. Na czym to polega?

qode-np-item
1
Wybierasz odpowiedni dozownik
qode-np-item
2
Uiszczasz opłatę w wysokości od 10 do 25 zł (w zależności od dozownika)
qode-np-item
3
Podpisujesz okresową umowę użyczenia i gwarantujesz sobie atrakcyjne wyposażenie łazienkowe!

Po okresie umowy dozownik jest twoją własnością! Jedyne o czym musisz pamiętać to kupno wkładów/wypełnień (w umowie zawarta jest konkretna ilość opakowań, które należy zakupić w ciągu roku). Dzięki takiemu rozwiązaniu obniżasz koszty wyposażenia swojego lokalu/biura/firmy płacąc tylko za to, czego zużywasz (czyli ręczniki, papier, mydło). Proste, prawda? Zapraszamy do zapoznania się z dokładną tabelą przedstawiającą modelowy harmonogram współpracy.