OZONATOR

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 1 000,00 zł 1000.00
Cena netto: 813,01 zł
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: PS O

Opis

GENERATOR OZONU 10 G/H – urządzenie do dezynfekcji i odkażania.

Wydajność ozonatora to 10000 mg/h  pozwala na kompleksowe odkażenie pomieszczenia o powierzchni 100 m3 w określonej temperaturze i wilgotności w około 20 - 30 minut.

Zastosowanie: Transport – odkażanie i usuwanie nieprzyjemnych zapachów we wnętrzach kabin samochodów, w autobusach, pociągach i tramwajach, oraz z układów wentylacyjnych i klimatyzacji. Obiekty użyteczności publicznej – dezynfekcja pomieszczeń oraz usuwanie zapachów w pokojach hotelowych, kuchniach, barach, stołówkach, pomieszczeniach fitness, szatniach, basenach itp. Eliminacja zagrożeń i dyskomfortów ze strony wirusów, pleśni, grzybów i bakterii. Radykalne podniesienie komfortu i bezpieczeństwa użytkowania pomieszczeń o dużej rotacji użytkowników. Skuteczna eliminacja zagrożeń chorobotwórczych w szkołach, przedszkolnych i w żłobkach. Dezynfekcja pomieszczeń szpitalnych, sal zabiegowych i chorych. Dezynfekcja pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych, układów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych we wszystkich branżach produkcji spożywczej ( mięso, mleko, ryby, napoje itd.)

Zalety: Wysoka skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Specyficzny system aplikacji z wszechstronną penetracją powierzchni. Szerokie spektrum działania w relatywnie krótkim czasie Usuwanie zapachów jako „skutek uboczny” skutecznej dezynfekcji Duża łatwość w stosowaniu.

Wymiary 205*185*165 waga 3 kg. Zegar max 120 min.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl