Opcje przeglądania
Producent
Producenci
Wózek „NICK” 15L / 25L Wózek „NICK” 15L / 25L
Producent: TTS
Cena: 629,27 zł (netto: 511,60 zł )
szt.
zobacz więcej
Wózek „NICK” 2x15L / 2x25L Wózek „NICK” 2x15L / 2x25L
Producent: TTS
Cena: 628,65 zł (netto: 511,10 zł )
szt.
zobacz więcej

Wózki do sprzątania w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych producentów, na przykład od włoskiej firmy TTS, Tecno Trolley System, produkującej ręczny sprzęt do sprzątania od ponad 30 lat. Tego typu produkty są wytwarzane z najwyższej jakości ekologicznych materiałów, a do tego są ergonomiczne i bardzo wytrzymałe.

Każdy wózek do sprzątania dostępny w naszej ofercie został zaprojektowany tak, by korzystanie z niego nie wymagało dużego nakładu siły i ułatwiało sprzątanie nawet dużych powierzchni. Wiadra o różnej pojemności, wygodne wyciskarki do mopów płaskich lub sznurkowych, koszyki i półeczki na środki czystości, ramki pod worki na śmieci, uchwyty na mopy i inne akcesoria, rączki do łatwego prowadzenia, mocne kółka, solidny stelaż tworzą funkcjonalne i praktyczne zestawy do sprzątania. Tego typu wózki są łatwe w prowadzeniu, sterowne, a do tego są wyjątkowo stabilne. Kolory wiader pozwalają na łatwe rozróżnienie pojemników na czystą i brudną wodę. Z każdego wózka można łatwo wyjmować wiadra, aby myć je i łatwo napełniać świeżą wodą. W dodatku są one odporne na działanie detergentów i zanieczyszczeń. Sam wózek też jest łatwy do utrzymania w czystości.

Wózek do sprzątania znacznie usprawnia prace porządkowe i czyszczenie nawet dużych powierzchni podłogowych. Dlatego sprawdzają się one w galeriach handlowych, w biurach, w placówkach edukacyjnych, w urzędach, w szpitalach i ośrodkach zdrowia oraz wszędzie tam, gdzie kluczowe jest utrzymanie nienagannej czystości, a także przeprowadzanie skrupulatnej dezynfekcji.

Posługując się takimi wózkami każdy pracownik firmy sprzątającej wygląda profesjonalnie, w dodatku ma pod ręką wszystko to czego potrzebuje do sprzątania różnego typu powierzchni. Całość wygląda estetycznie, dlatego można śmiało korzystać z takiego sprzętu nawet gdy obiekt jest czynny, a klienci poruszają się w pobliżu. Przemyślana budowa umożliwia szybkie i sprawne sprzątanie w każdych warunkach. W zależności od wybranej konstrukcji wózki mogą być lekkie dzięki zastosowaniu ramy z tworzywa sztucznego lub cięższe, ale za to mocniejsze, dzięki wykorzystaniu ramy metalowej.

Szeroka gama produktów, pozwala każdemu wybrać optymalny wózek do sprzątania, zarówno ze względu na jego wielkość, jak i samą konstrukcję czy też akcesoria. Służymy fachowym doradztwem przy wyborze odpowiedniego wózka, tak aby był funkcjonalny, praktyczny i niezawodnie służył przez lata. Z takim wózkiem sprzątanie będzie łatwe i przyjemne.

Mobilny sprzęt w postaci profesjonalnych wózków do sprzątania to niezastąpione wyposażenie każdej ekipy sprzątającej. Wózki do mycia podłóg i wózki do sprzątania, w tym do sprzątania kompleksowego, pozwalają wykonywać różnego rodzaju prace porządkowe. Duże, łatwo wyciągane wiadra, wyciskarki łatwo odciskające mopy, możliwość ustawienia akcesoriów do sprzątania to elementy nie zastąpione.

Jako specjaliści w dziedzinie sprzątania profesjonalnego chętnie podpowiemy jakie rozwiązanie będzie najlepsze do poszczególnych obiektów. U nas można kupić wózki trwałe, solidnie wykonane, posiadające gwarancję jakości i możliwość dokupienia części zamiennych. Im lepszy wózek, tym wygodniejsze i sprawniejsze sprzątanie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl