Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Samojezdne automaty do mycia posadzek

Samojezdne automaty do mycia posadzek są przeznaczone do szybkiego i wygodnego czyszczenia dużych powierzchni. Tego typu automaty do mycia posadzek posiadają własny napęd oraz miejsce dla operatora, który bez wysiłku prowadzi maszynę. Jest to sprzęt idealny do czyszczenia średnich oraz dużych powierzchni, charakterystycznej między innymi dla galerii handlowych, dworców, lotnisk i wielu innych obiektów użyteczności publicznej.

Automaty do mycia posadzek jednocześnie myją i osuszają powierzchnię, dzięki czemu zapewniają natychmiastową czystość i bezpieczeństwo redukując do minimum ryzyko poślizgnięcia się i upadku. Sama maszyna jest łatwa w obsłudze oraz w konserwacji, dlatego bez trudu można ją utrzymać w czystości.

Operator maszyny pracuje szybko, efektywnie i wydajnie, dzięki czemu można łatwo zredukować koszty generowane w przypadku wykorzystywania tradycyjnych, ręcznych metod sprzątania, jednocześnie zapewniając wyższą jakość prac. Bez wątpienia zakup profesjonalnego i niezawodnego automatu do mycia posadzek to doskonała inwestycja.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl