Producenci
Antea 50 BTO Orbital Antea 50 BTO Orbital
Producent: Comac
Cena: 31 544,60 zł (netto: 25 646,02 zł )
szt.
zobacz więcej
Antea 50 BTS Antea 50 BTS
Producent: Comac
Cena: 38 166,00 zł (netto: 31 029,27 zł )
szt.
zobacz więcej
Antea 50 E Antea 50 E
Producent: Comac
Cena: 19 515,18 zł (netto: 15 866,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Vispa XS Vispa XS
Producent: Comac
Cena: 12 376,25 zł (netto: 10 061,99 zł )
szt.
zobacz więcej

Automaty do mycia posadzek

Przedstawiamy profesjonalne automaty do mycia posadzek, wśród których można znaleźć zarówno samojezdne automaty do mycia posadzek, jak i automaty prowadzone przez operatora. Doskonałe parametry proponowanych urządzeń sprawiają, że sprzęty te pracują wydajnie, utrzymując w idealnej czystości duże powierzchnie. Wszystkie zaproponowane przez nas automaty do mycia posadzek są proste w obsłudze, łatwe w użytkowaniu, a do tego nie generują uciążliwego hałasu. W dodatku oferujemy urządzenia, które są tanie w eksploatacji i łatwe w konserwacji, dzięki czemu otrzymują Państwo niezawodne urządzenie o doskonałym stosunku ceny do jakości.

Szczegółowe parametry techniczne każdego z automatów do mycia posadzek pozwalają wybrać odpowiednie urządzenie do indywidualnych potrzeb. Zawsze jednak służymy fachowym doradztwem tak, aby wybrany automat do mycia posadzek spełniał wszystkie Państwa oczekiwania. Dzięki temu mogą Państwo nabyć automat do mycia posadzek odpowiedni do każdej wielkości obiektu, który myje i osusza czyszczoną powierzchnię, a niekiedy też charakteryzuje się dodatkowymi udogodnieniami. Zakup profesjonalnego automatu do czyszczenia posadzek to inwestycja w nienaganną czystość podłóg, która utrzymywana jest przy minimalnym nakładzie siły i czasu, a to zwiększa wydajność pracy osób odpowiedzialnych za sprzątanie. To również inwestycja w bezpieczeństwo, ponieważ maszyny sprawiają, że podłogi są natychmiastowo suche, przez co minimalizują ryzyko poślizgnięć i upadków.

Bogaty wybór urządzeń sprawia, że można wybrać odpowiedni automat do mycia posadzek zarówno do ogromnych powierzchni, takich jak magazyny, hale produkcyjne, dworce, lotniska, galerie handlowe i inne obiekty użytkowe, jak i do mniejszych i często zatłoczonych przestrzeni. Dostarczane przez nas urządzenia doskonale sprawdzają się w szkołach, szpitalach, obiektach handlowych i wielu innych obiektach użyteczności publicznej. We wszystkich tych miejscach zapewniają doskonały wygląd podłóg, nie niszcząc ich i dbając o ich stan. Korzystanie z profesjonalnego automatu do mycia posadzek sprawia, że można w widoczny sposób przedłużyć żywotność posadzek, co jest szczególnie ważne w miejscach o natężonym ruchu. Wszędzie tam posadzki są narażone na piach, wilgoć i brud, a jego regularne usuwanie sprawia, że podłoga na długo zachowuje swój doskonały wygląd.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami profesjonalnych automatów samojezdnych i prowadzonych dostępnych w naszej ofercie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl