Producenci
 POJEMNIK NA RĘCZNIKI W ROLI MINI POJEMNIK NA RĘCZNIKI W ROLI MINI
Cena: 80,00 zł (netto: 65,04 zł )
POJEMNIK NA RĘCZNIK W ROLI MINI ŚR. 14 CM POJEMNIK NA RĘCZNIK W ROLI MINI ŚR. 14 CM
Cena: 56,15 zł (netto: 45,65 zł )
szt.
zobacz więcej
POJEMNIK NA RĘCZNIKI PAPIEROWE K4 POJEMNIK NA RĘCZNIKI PAPIEROWE K4
Cena: 59,60 zł (netto: 48,46 zł )
POJEMNIK NA RĘCZNIKI PAPIEROWE K40 POJEMNIK NA RĘCZNIKI PAPIEROWE K40
Cena: 52,00 zł (netto: 42,28 zł )
szt.
zobacz więcej
POJEMNIK NA RĘCZNIKI PAPIEROWE ZZ POJEMNIK NA RĘCZNIKI PAPIEROWE ZZ
Cena: 103,40 zł (netto: 84,07 zł )
POJEMNIK NA RĘCZNIKI W ROLI MAXI POJEMNIK NA RĘCZNIKI W ROLI MAXI
Cena: 74,00 zł (netto: 60,16 zł )
POJEMNIK NA RĘCZNIKI W ROLI MINI POJEMNIK NA RĘCZNIKI W ROLI MINI
Cena: 66,00 zł (netto: 53,66 zł )
szt.
zobacz więcej
STELAŻ ŚCIENNY NA CZYŚCIWO STELAŻ ŚCIENNY NA CZYŚCIWO
Cena: 160,00 zł (netto: 130,08 zł )
szt.
zobacz więcej
WEPA 332380 STELAŻ NA CZYŚCIWO WISZĄCY WEPA 332380 STELAŻ NA CZYŚCIWO WISZĄCY
Producent: WEPA
Cena: 180,00 zł (netto: 146,34 zł )
szt.
zobacz więcej

Podajnik na ręczniki papierowe to niezwykle ważny element wyposażenia toalet w miejscach publicznych. Dostępne w naszej ofercie dozowniki na ręczniki papierowe wykonane są z tworzywa sztucznego lub ze stali nierdzewnej. Jedne i drugie posiadają solidną, estetyczną obudowę wyposażoną w uchwyty do łatwego montażu na ścianie, wizjer ułatwiając kontrolowanie ilości ręczników w pojemniku, a także w większości przypadków możliwość zamykania pojemnika na kluczyk. Każdy podajnik na ręczniki papierowe do rąk jest też wygodny do uzupełniania.

Design dozownika oraz jego pojemność można bez trudu dopasować do indywidualnych potrzeb. Większe podajniki sprawdzą się w hotelach, restauracjach, na stacjach paliw i w centrach handlowych, z kolei mniejsze podajniki będą odpowiednie do łazienek w lokalach biurowych i innych lokalach komercyjnych o mniejszym natężeniu ruchu. Estetycznie wyglądające podajniki na papier będą pasować do innych elementów wyposażenia takich jak choćby dozowniki mydła, a do tego wpiszą się świetnie w wystrój każdej łazienki. Obudowy wyglądają nowocześnie i zgrabnie, dzięki czemu nie rzucają się mocno w oczy i dopasowują do stylu wnętrza.

Dozowniki ręczników papierowych, podobnie jak suszarki do rąk, zapewniają maksymalną higienę. Przy tym podajniki na ręczniki są bardziej ekonomiczną alternatywą dla suszarek, które nie dość, że są droższe, to jeszcze cały czas generują zużycie prądu, a do tego są, jak każde urządzenie elektryczne, awaryjne, a tym samym zawodne. W przypadku dozowników na papier prostota urządzenia sprawia, że jest ono bezawaryjne, solidne i łatwe w obsłudze. Dlatego polecamy podajniki na ręczniki papierowe i rekomendujemy je jako higieniczne, niezawodne i niedrogie rozwiązanie.

Podajnik na ręczniki papierowe to element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w nowoczesnej, eleganckiej i sterylnie czystej łazienki w dowolnym obiekcie użyteczności publicznej. Duży wybór modeli sprawia, że bez trudu można dopasować optymalne podajniki do każdej łazienki, zarówno pod kątem wielkości, jak i wyglądu.

Zaprezentowane przez nas podajniki na ręczniki papierowe umożliwiają utrzymanie w łazience najwyższego poziomu higieny. Wybór tego typu dozowników to dobre rozwiązanie do każdej łazienki w budynkach użyteczności publicznej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i opisami poszczególnych produktów w kategorii podajniki na ręczniki, a także z pozostałym asortymentem dostępnym w stałej sprzedaży.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl